AB architektonická činnosť

O nás

Sme inovatívny tím absolventov štúdia na Fakulte architektúry a Stavebnej fakulte STU v Bratislave. Prax sme získali ako externí projektanti u viacerých súkromných architektov. Skúsenosti sme naberali aj počas štúdia na SOŠ stavebnej v Trenčíne.

Sme mladý, perspektívny a kreatívny tím, zaoberajúci sa menšími, či väčšími problémami projektovania a tvorenia vizualizácií našich klientov.

Našou úlohou je vyhovieť všetkým požiadavkám a štandardom našich zákazníkov. Cieľom je vytvoriť originálny projekt od architektonických návrhov a škíc, až po projekty pre stavebné konanie či realizáciu. Pracujeme rýchlo, kvalitne a za bezkonkurenčné ceny.

Zameriavame sa na projektovanie rôznych druhov stavieb najmä rodinných a bytových domov. Neoddeliteľnou súčasťou našich projektov sú taktiež návrhy interiérov.

Dom je ako živý organizmus, žije s vami. Utvára váš životný priestor, v ktorom sa máte cítiť dobre. Má byť variabilný, prispôsobovať sa vývoju jeho obyvateľov, zmenami potrieb a požiadaviek. Snažíme sa pre vás vytvoriť dom, ktorý vám vytvorí domov. Vytvoriť dom na ktorý budeme klásť najvyššie požiadavky ako by mal byť našim vlastným.

Spolupracujeme s:

Trendy nábytok, nábytok na mieru

Trendy nábytok, nábytok na mieru

Kapitána Nálepku 585
018 61 Beluša

Mob.: 0915 709 333
mail: Marek.pitel@gmail.com
web: www.trendynabytok.sk
web: www.vstavaneskrine.eu/
Alianz

Ing. Jozef Buday

Agentúrna kancelária v Beluši
Ul. Clementisa 1824
018 61 Beluša

Mob.: 0903 243 199
mail: Jozo.buday@gmail.com

MT INTERIÉR

MT INTERIÉR

Farská 1742
018 61 Beluša

Mob.: 0905 408 386
mail: mtinterier@mtinterier.sk
web: www.mtinterier.sk